Hybrant.com

Představení

Je mi potěšením Vás přivítat na svých stránkách.

Úvodem by se měl asi krátce představit. To že se jmenuji Bohuslav Hybrant, jste si mohli přečíst v záhlaví stránky. Ale proč „PHOTOGRAPHY„. Prostě proto, že fotografování lidí, tzn. portrét, glamour a všechno pěkné kolem lidského těla, mě odjakživa fascinovalo. S focením jsem začal na střední škole, ve vlastní fotokomoře jsem se trápil se spousty snímků z našich studentských akcí.

K vlastnímu focení jsem se vrátil až v roce 2008, díky fotografické škole IDIF, kde mě tehdy pan Neff naučil základní kompozici obrazu. Od té doby jsem začal vyhledávat různé kurzy a příležitosti k focení s předními českými fotografy, protože pouze praxí a nakukováním pod pokličku těch nejlepším se může člověk zdokonalovat.

Pro první focení využívám vlastní ateliér 30 m2, zařízený se čtyřmi zábleskovými světly, fotografickým pozadím a dalšími nutnými proprietami. V letním období dávám přednost focení v exteriérech.

Fotografování mi umožňuje se odprostit od hektické doby a každá povedená fotografie je pro mě velkým zadostiučením. Doufám, že se Vám alespoň některé fotografie budou líbit.

V případě, že by jste měli zájem o zhotovení vašeho portrétu či setu fotografií, neváhejte mě kontaktovat na mé e-mailové adrese (viz. sekce kontakty).

ÚHRADA ZA FOTOGRAFIE: V případě, že máte zájem o mé služby v oblasti portrétní, glamour nebo aktové fotografie a nechcete, aby vaše fotografie putovaly někde po internetu, jsem vytvořil odkaz na ceník. Zde Vám garantuji, že fotografie vzniklé u mne v ateliéru, případně v jiné lokalitě dle vašeho přání, obdržíte pouze vy a nikdo jiný bez vašeho svolení je neuvidí. V případě, že Vám nevadí prezentace Vašich fotografií na internetu, výstavách, atd. můžete využít formu TFP, viz. níže. Zde však si modelky/modely vybírám, dle mých vlastních požadavků a momentálního projektu.

FORMA TFP: Pro rozšíření svého portfolia a můj vlastní rozvoj fotím formou TFP tzn. zkratka anglického termínu time for prints (doslovně přeloženo „čas za fotky“), který označuje dohodu o způsobu vyrovnání mezi fotografem a modelem (popř. maskérem a dalšími spolupracovníky), kdy místo finanční odměny získají zúčastnění jako honorář výsledné fotky a dohodnutá práva k jejich užití. Jinými slovy model neplatí fotografovi za nafocení presentačních fotek (fototestu), resp. fotograf neplatí modelu za pózování.

 

V případě, že by jste chtěli získat více informací o mé osobě, včetně mého profesního zaměření, umístil jsem do sekce kontakty několik linků na mé profesní aktivity.

Top! Ing. Bohuslav Hybrant (www.hybrant.com) Created by Dream-Theme — premium wordpress themes.
Social Links:
FACEBOOK