EXPEDICE CHORVATSKO 2021

EXPEDICE CHORVATSKO 2021

KDY: 11. – 18. září 2021

KDE: Region Labin / Istrie 320 m n.m.

Co máme k dispozici: 7-pokojový dům 150 m2, na 3 podlažích. Slunná poloha ve svahu, 50 m od more, 100 m od pláže. K dispozici pouze pro nás: pozemek 300 m2. Terasa (15 m2), zahradní nábytek, gril. V dome: přístup na internet, pracka. Parkovací místo (3 x) u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 1 km, oblázková pláž 300 m, skalnatá pláž 100 m.

Kolik nás bude: ideálně 4x fotograf a 4x modelka

Co tam budeme dělat: Ideální stav je odpočinek, koupání, grilování, ochutnávka místního vína a piva a co určitě chceme, chceme fotit.

A co chceme fotit: fotíme akty, glamoure, fashion, prostě co nás napadne.

Co to není: Není to workshop, není to honba za fotkami, fotíme na pohodu a dle domluvy a chuti

Jak často fotíme: Představa je cca 3 – 4 hodiny denně, ale spíše vše naplánujeme podle chuti, nálady, počasí a kdy půjdeme spát a v kolik budeme vstávat.

Kolik tě to bude stát: Na nás fotografech je zaplatit ubytování a dopravu modelkám, předběžná cena je stanovená na 10.000 Kč/fotograf. Kalkulováno pro 4 fotografy (včetně mě) obsahuje ubytování a dopravu (2 auta). Reálnou cenu vykalkulujeme společně. Modelka neplatí nic.

*) Fotografie jsou pouze ilustrativní, aby stránka nebyla tak nudná 🙂

Jak to bude s technikou: Foťák musí mít každý svůj, co se týká světel, určitě s domluvíme co kdo vezme, jen já sám disponuji 6x záblesk 600Ws (Bateriový Fomei), příslušenství, bateriový dýmostroj atd.

Koho hledáme? Aktuálně pro doplnění týmu 1 fotografa. V případě, že máš zájem s námi jet, vyplň přiložený formulář a počkej si na odpověď 😊

Toto není přihláška na workschop !!! Jedem si odpočinout a zafotit.