FOTOTÁBOR 2017

FOTOTÁBOR 2017

Hurá, mám konečně dovolenou !!!!

Rok se s rokem sešel a já si začal balit na další fototábor od LIGHT GARDEN ACADEMY. Po jeho absolvování fototábora v roce 2016 jsem se těšil, koho ze starých známých uvidím, ale nakonec jsem zjistil, že se osazenstvo zcela obměnilo.

Začátek tábora byl zahřívací, fotili jsme vojáky v horách a modelky na Hrubé Skále. To nejzajímavěší nás teprve čekalo.

Storybord, příběh a další trápení 🙂

Večer nám Standa sdělil sladké tajemství, vymyslete si příběh z pirátského prostředí a vyfoťte min 3 fotky a ty následně upravte a do pátku odevzdejte.

Pro realizaci si připravte storyboard a až ho budete mít, tak mi je přineste ukázat i s příběhem.

Pro realizaci navštívíme nekolik lokací, budeme vyrábět louče, plavit se na vorech, fotit ve skalách. Z techniky bude k dispozici zábleskový baterioý systém FOMEI a bateriový dýmostroj (mlhostroj).

Jako modely budeme mít členy Škola šermu a válečnictví FENRIS FIGHT

FINÁLE PIRÁTSKÉ STORY

Musím říst, že spolupráce s Mirkem Khun a s jeho týmem byla skvělá. Jak po profesionální stránce, tak po lidské. Dokázali scéně vdechnout reálný náboj. Na finální fotku jsem pyšný. Je to sice trochu mimo rámec jak fotím normálně, ale i fotograf musí někdy odpočívat a já jako milovník chladných zbraní …..

Závěr

No opět super týden a mnoho nových zkušeností. Prý tento tábor byl poslední. No sice to Standa říká, ale moc tomu nevěřím 🙂

Prev AUTORSKÁ VÝSTAVA GLAMOUR
Next KŘEST ROMÁNU VRAŽEDNÝ LOV

Comments are closed.