AUTORSKÁ VÝSTAVA GLAMOUR

AUTORSKÁ VÝSTAVA GLAMOUR

Glamour (fotografie 2014 – 2016)

Termín: 1. 2. – 3. 3. 2017 | Místo: Ars Diva Galerie – Praha

Výstava představí na 40 fotografií českého glamour fotografa Bohuslava Hybranta z prostředí krásných pražských interiérů a zámeckých exteriérů a nebude chybět ani ukázka aktů podtrhující krásu ženského těla. Výstava se uskutečnila pod záštitou Svazu českých fotografů a za podpory Centra FotoŠkoda. ARS DIVA GALERIE, Pštrossova 2, Praha 1, otevřeno Po – Pá: 13 – 18 hodin.

Anotace: Foto ŠKODA

Dlouho jsem přemýšlel, jak a kde udělat svojí plnohodnout výstavu. Až mě napadla spolupráce s Věrkou Hedervári, majitelkou příjemné Galerie v centru Prahy a když jsme se domluvili na tématu a rozsahu, pustil jsem se do výběru fotek.

Další krok byl získat nějakou finanční, nebo alespoň technickou podporu a to se nakonec podařilo díky spolupráci s FOTO ŠKODA.

Jako člen Svazu českých fotografů jsem se obrátil na svaz s žádostí o záštitu a k mé radosti jsem jí obatem obdržel. No a tak nezbývao nic jiného než se do toho pustit a těšit se na vernisáž a reakce návštěvníků.

Jaká díla vybrat a jaká si nechat v šuplíku

Čekal mě nejhorší práce a to vybrat fotky tak, aby k sobě hodily a zároveň jsem omezený počtem a velikostí galerie. Byla to příšerná práce vybat TOP fotky a zároveň co nejvíc využít množsví modelek, které jsem fotil a zároveň na někoho nezapomenout 🙁

VERNISÁŽ JE TU ….

Není nad lepší pocit, když místnost praská ve šveh a bohužel i spoustu návštěvníků postává na chodníku, protože se už dovnitř nevejdou. Oanuje přátelská atmosféra a princip škatulata škatulata funguje. Všem moc děkuju za účast na vernisáži a doufám že se potkáme na dalších akcích.

Brožura k výstavě ke stažení zde …..

Prev KŘEST FOTOKALENDÁŘE DAMI 2017
Next FOTOTÁBOR 2017

Comments are closed.