MISS LÉTA 2016

MISS LÉTA 2016

MISS LÉTA 2016 II. semifinále

protože jsem aktivní na facebooku, najednou na mě vyskočila zpráva, že jedna z mých modelek budesoutěžit v semifinále MISS LÉTA 2016 a tak jsem zahodil svůj ostych a napsal jsem žádost organizátorce Alex, zda bych si nemohl přijít udělat pár fotek 🙂 No odpověď přišla obratem i s pozváním na oficiální akreditaci. No tak hurá, jdeme fotit budoucí miss.

A jak to probíhalo? ……

Trochu nervózní jsem dorazil ve stanovený čas do Aquapalace Praha, když jsem se našel na guest listu, trochu jsem se uklidnil. Našel jsem Alex, dostal jsem základní instruktáž kam můžu, co musím a kdy nafotit a pak se rozběhl kolotoč soutěží, promenád. Byl to hukot, ale bylo to trochu adrenalinové odpoledne, ale stálo to za to 🙂 Fotky jsem nafotil a dostal pozvání i na další akce 🙂

MISS LÉTA 2016 III. semifinále

O týden později se konalo třetí semifinále z celkových čtyř. Teď už jsem věděl do čeho jdu, ale počasí se trochu nepovedlo, protože většinu dne pršelo, tak skoro celé semifinále proběhlo uvnitř. No moje triko se dalo asi po 10. minutách ždímat a běhat tam s vyvaleným pupkem se mi moc nechtělo. Na následujících fotkách uvidíte jak to probíhalo. Pozvánku na finále jsem musel bohužel odmítnout, protože se konalo v termínu, kdy jsem fotil v Chorvatsku. Tak snad příští rok.

Závěr

Opět další super zkušenost, trochu jsem litoval, že mi nevyjde být na finále, ale pozvánka na ročník 2017 ten smutek rychle vyléčila.

Prev FOTOTÁBOR 2016
Next KŘEST FOTOKALENDÁŘE DAMI 2017

Comments are closed.